Pousada Da Zita
| WiFi Wi-Fi | Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Pousada Da Zita ligger i Nobres, 3 km fra Refugio Agua Azul, og byder på en swimmingpool.
Hotellet er et fantastisk sted at bo på grund af bekvem placering i Nobres. Det er også blot 10 minutters kørsel fra Aquario Encantado. Du kan komme til Corner Green Blue Lagoon om få minutter i bil.
Det har værelser som har udsigt mod haven.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Bar/ Lounge område
På værelset
- Klimaanlæg
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i et Pousada Da Zita hotel?
Kunder bør tjekke ud fra et Pousada Da Zita hotel ved 12:00. - ❓
Hvilken betalingsmetode kan man benytte på Pousada Da Zita hotel?
Gæsterne på Pousada Da Zita hotel kan betale med Visum, American Express og Elo kreditkort. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i det Pousada Da Zita hotel?
På det Pousada Da Zita hotel kan gæster vælge mellem Dobbeltværelse og Fire mands værelse.